meaney meaney
  • 21-04-2020
  • Mathematics
contestada

What is the total cost?

What is the total cost class=

Respuesta :

jasminepolk717 jasminepolk717
  • 21-04-2020

Answer:

$0.75

Step-by-step explanation:

if Felix wants 1/4 kilogram of marmalade and it cost $3 per kilogram, you divide 3/4= 0.75

Answer Link
tsunamijay04
tsunamijay04 tsunamijay04
  • 21-04-2020

Answer:0.75

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

Greg has an MP3 player called the Jumble. The Jumble randomly selects a song for the user to listen to. Greg's Jumble has 6 classical songs, 7 rock songs, and 9
Christians who were members of non catholic churches were considered
Choose an equation for the relationship between the measures of the segments, angles, and arcs.
Allegra practices piano each day after school. Last week she practiced 3 3/10 hours. This week she practiced only 2 1/6 hours. How much longer did she practice
plese help me and look at the picture
please help me with my science homework 7th grade, Punnett square. please answer what the pqrents are, the key, genotype, phenotype, and rarios thank you❤
What is the volume of the base of a pyramid is 18 square yards. The height of the pyramid is 5 feet tall if its base is a square 4 feet by 4 feet
Glucose is absorbed by __________ into the intestinal epithelial cells.
A recipe for blueberry trifle calls for 240 milliliters of blueberry sauce and 240 milliliters of heavy cream. How many liters of liquid are needed for 6 servin
A motif is a good example of a _____.