nokashvu
nokashvu nokashvu
  • 25-02-2022
  • Mathematics
contestada

HELPP MEEEEE pleaseeee

HELPP MEEEEE pleaseeee class=

Respuesta :

Emily085
Emily085 Emily085
  • 25-02-2022

Answer:
D (0,4)

E (4,3)

F (2,-2)

G (-2,-4)

Step-by-step explanation:

     

Answer Link

Otras preguntas

cell wall A structure in a cell that receives proteins and other newly formed materials from the endoplasmic reticulum, packages them, and distributes them to o
Hi I really need help with this question please(correct only) One morning, a diner chef had 176 breakfast orders. The circle graph shows the types of orders. Ab
Which item completes the chart?
Solve for GPlease and thank [tex]M=\frac{d}{2} [2g+(d-1)z][/tex]you
Which of the following best illustrates the theme of family unity?
A ticket to a concert costs $45. You have a ticket and can resell it for $75. Your opportunity cost of actually attending the concert is:.
HELPPPP PLS IM TAKING TO LONG ON THESE QUESTIONS
A 9-pound box of strawberries costs $48.96. What is the price per ounce?
Help me get this answer (25 points)
50 POINTS!!! Which function is a job responsibility of a counterintelligence agent? conducting investigations to detect and counter terrorist threats OB. identi